Access Point Wireless Gigabit Dual Band 1 port 2.4GHz/5GHz PoE TP-Link - TL-WA1201
Brand: tp-link
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Access Point Wireless Gigabit Dual Band 1 port 2.4GHz/5GHz PoE TP-Link - TL-WA1201 Specificatii General Numar porturi retea: 1x RJ45 (10/100/1000 Mbps) Suport PoE: Da Antene: 4x externe Frecvente: 2.4 GHz 5 GHz Rata semnal Wi-Fi: 300 Mbps (2.4 GHz) 867 Mbps (5 GHz) Standarde Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz Securitate Wi-Fi: 64/128-bit WEP WPA/WPA2 WPA-PSK/WPA2-PSK Functii Wi-Fi: Enable/Disable Wireless Radio WDS Bridge WMM Wireless Statistics Wireless Multicast Forwarding DHCP Server Access Control DHCP: Server DHCP Lista Clienti Moduri: Acces Point Client Multi-SSID Repeater Certificari: CE RoHS FCC Alimentare: adaptor 12 V, 1.5 A Consum maxim: 7.3 W Dimensiuni: 225 x 145.5 x 37 mm Temperatura de functionare: de la 0C pana la +40C Umiditate: de la 10% pana la 90% (fara condensare) DESCRIERE TL-WA1201 de la TP-Link este un punct de acces Wi-Fi Gigabit dual-band, oferind viteze de până la 300 Mbps pe banda de 2.4 GHz și până la 867 Mbps pe banda de 5 GHz. Echipat cu tehnologia MU-MIMO, permite conectarea simultană a mai multor dispozitive, reducând congestia și îmbunătățind eficiența transmiterii datelor. Suportă PoE pentru o instalare flexibilă și include un port Gigabit pentru conexiuni de rețea rapide și fiabile, fiind ideal pentru utilizare acasă sau la birou. Descarca Fisa tehnica Ghid de instalare Manual utilizare Declaratie de conformitate