Camera ColorVU, 4K, lentila 2.8mm, WL 40m, PoC, IP67 - HIKVISION DS-2CE12UF3T-E-2.8mm
Brand: hikvision
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
DS-2CE12UF3T-E este o camera Analog HD, tip Bullet, din seria Pro de la Hikvision cu urmatoarele avantaje: Rezolutie de 8MP (3840 x 2160); Tehnologia ColorVu asigura imagini de calitate excelenta in conditii de iluminare scazuta; Iluminator cu lumina alba pana la 40m; Detectie miscare; Alarmare cu ajutorul luminii albe; Posibilitate alimentare PoC; Comunicare HIKVISION-C; Interval mare de temperatura: - 40°C ~ + 60°C si clasa protectie IP67. Specificatii Model / producator HIKVISION Senzor ColorVu, 8MP CMOS Image Sensor Rezolutie 8MP (3840x2160)@15fps, 3K@20fps, 1080P@30fps Lentila 2.8mm, unghi vizualizare 110° Iluminare minima 0.0005 Lux (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba Distanta Lumina alba pana la 40 metri Alimentare 12 VDC±25%, PoC.at, consum max. 5.1W Indicativ protectie IP67 Dimensiuni 194.2 × 78 × 74.5 mm Greutate cca. 566 gr. WDR >130dB Detectie miscare DA, pana la 4 zone programabile Temperatura de functionare -40°C ~ +60°C Carcasa Metalica Specificatii Tehnice Manual Utilizare