Camera supraveghere de exterior Hikvision HiLook, 2MP FULL HD, IR 20m, IP66, lentila 2.8mm - THC-B120-M
Brand: hilook
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Camera de supraveghere analog Hilook THC-B120-M, echipata cu un senzor CMOS si o rezolutie de 1920 × 1080, ofera imagini clare si detaliate, ideale pentru monitorizarea locuintelor, birourilor sau spatiilor comerciale. Obiectivul de 2.8 mm permite o captare larga a zonei, iar functia Day/Night asigura imagini de calitate in orice conditii de lumina. Specificatii tehnice camera analog 2MP IR 20m Hikvision HiLook - THC-B120-M: Producator: Hikvision-HiLook Senzor: CMOS Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 103° Rezolutie: 2MP Tehnologii: TVI/AHD/CVI/CVBS Iluminare minima: 0.01 Lux (F1.2, AGC ON), 0 Lux cu IR Distanta IR: 20m Mufa: BNC Audio: Nu are Functii speciale: EXIR 2.0 Alarma: Nu are Temperatura de operare: De la -40°C pana la +60°C Grad de protectie: IP66 Alimentare: 12 VDC ± 15% Consum: Max. 4 W Tip carcasa: Bullet, Metal Dimensiuni: 165 mm × 62 mm × 58 mm Greutate: 290 g Tehnologia EXIR 2.0 si iluminarea IR inteligenta, cu o raza de pana la 20 m, garanteaza vizibilitate excelenta pe timp de noapte. Versatilitatea oferita de iesirea video 4 in 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS) o face compatibila cu o gama larga de sisteme. Fiind rezistenta la intemperii datorita standardului IP66, aceasta camera imbunatateste siguranta si ofera liniste utilizatorilor prin monitorizare constanta si protectie fiabila, indiferent de conditiile meteo. Mai multe detalii despre camera analog HiLook THC-B120-M puteti consulta pe site-ul oficial. Mai multe modele de camere analog gasiti pe site-ul nostru. Descarcati fisa tehnica