Camera supraveghere Dome Hikvision HiLook THC-T120-M, 2 MP, 2.8 mm, IR EXIR 20 m
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la spy-shop.ro
Performanta de Inalta RezolutieCamera de supraveghere Dome Hikvision HiLook THC-T120-M este dotata cu un senzor CMOS de 2 MP (1920 × 1080 pixeli), oferind imagini clare si detaliate. In conditii de lumina scazuta, camera se remarca cu o iluminare minima de 0.01 Lux la F2.0 si 0 Lux cu IR activat, garantand vizibilitate excelenta chiar si in intuneric complet. Tehnologie Avansata pentru Vizibilitate si ClaritateCamera dispune de functii speciale avansate, inclusiv WDR (Wide Dynamic Range) si BLC (Back Light Compensation), care optimizeaza calitatea imaginii in conditii de iluminare variabila. Functia 2D DNR (Digital Noise Reduction) contribuie la reducerea zgomotului vizual, asigurand imagini clare si de inalta calitate. Cu un iluminator IR EXIR care are o distanta de acoperire de 20 metri, camera garanteaza o vizibilitate de noapte excelenta. Perfromanta LentilaLentila fixa de 2.8 mm a camerei ofera un unghi de vizualizare extins de 103°, asigurand o acoperire ampla a zonei monitorizate. Designul permite ajustari precise ale unghiului prin functiile de Pan (0 - 360°), Tilt (0 - 75°) si Rotire (0 - 360°), facilitand adaptarea perfecta a perspectivei pentru a satisface cerintele specifice ale sistemului dumneavoastra de supraveghere. Compatibilitate VideoCamera HiLook THC-T120-M ofera iesire video comutabila TVI/AHD/CVI/CVBS, facilitand integrarea in diferite sisteme de supraveghere HD analogice. Aceasta versatilitate asigura o instalare fara probleme. Durabilitate si FiabilitateCamera are un grad de protectie IP66, care o face rezistenta la apa si praf. Este conceputa sa functioneze intr-o gama larga de temperaturi, de la -40°C pana la +50°C, asigurandu-se astfel functionarea continua in diverse conditii climatice. Cu un consum maxim de 4 W si o alimentare de 12 VDC ± 15%, camera este eficienta din punct de vedere energetic si usor de integrat in orice sistem de supraveghere. Dimensiuni si GreutateCompacta si discreta, camera masoara 82.6 mm × 69.66 mm si cantareste doar 230 g, fiind usor de montat si adaptat in diverse locatii. 4 Tehnologii suportate Camera este compatibili si poate comuta intre toate cele 4 cele mai folosite tehnologii de semnal analogic: TVI/AHD/CVI/CVBS, astfel asigurand compatibilitatea cu cat mai multe DVR-uri. Protectie impotriva intemperiilor Carcasa camerei are un grad de protectie IP66 impotriva intemperiilor, find rezistenta pana si la apa proiectata in jeturi de apa puternice. Tehnologia EXIR Datorita tehnologiei EXIR, obiectele din cadrele intunecate iluminate prin infrarosu sunt iluminate mult mai uniform, asigurand vizibilitate maxima.