Ecran interactiv 65 inch 16:9, 8MP 4K, touch screen, Wi-Fi, DLED, Android 11, 8 GB RAM, Difuzor - Dahua DHI-LPH65-ST420-L
Brand: dahua
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Tabla interactiva inteligenta Dahua DeepHub (DHI-LPH65-ST420-L) ofera performante remarcabile datorita procesorului sau quad-core, memoriei RAM de pana la 8 GB si unei capacitati de stocare de 64 GB. Echipata cu un cadru cu infrarosu de inalta precizie, capabil sa detecteze puncte de contact cu un diametru de doar 2 mm, si un ecran DLED 4K Ultra HD, aceasta tabla ofera o experienta exceptionala in ceea ce priveste scrierea, interactiunea si afisarea vizuala. Functionalitatile avansate, precum partajarea wireless a ecranului, gestionarea fisierelor, afisajul HD, scanarea rapida a informatiilor si tehnologiile AI integrate, contribuie semnificativ la optimizarea procesului educational si la o utilizare fluida si intuitiva. Specificatii tehnice ecran interactiv 65 inch 8MP 4K Dahua DeepHub (DHI-LPH65-ST420-L): General Sistem de operare: Android 11 Memorie RAM: 8GB Dimensiune ecran: 65 inch Backlight: DLED Format ecran: 16:9 Luminozitate: 400 cd/m² Rezolutie 8MP 4K (3840 × 2160) Rata refresh: 60 Hz Butoane: 8 butoane (pornire, acasa, meniu, sursa de semnal, blocare tactila, perdea, volum si adnotare) Difuzor:  2 Grosime sticla: 4mm Alimentare: 100240 VAC, 50/60 Hz Dimensiuni: 1, 485.2 mm × 93.0 mm × 924.5 mm Greutate: 40 kg Porturi fata Type C × 1 (4K la 60 Hz, Touch) HDMI In × 1 (4K la 60 Hz) USB 3.0 Type-B × 1 (Touch) USB 3.0 Type A × 2 Intrare microfon × 1 (3.5 mm port) Porturi spate Type C × 1 (4K@60 Hz, Touch) HDMI In × 2 (4K@60 Hz) VGA In × 1 (1080p@60 Hz) USB 3.0 Type-B × 3 (Touch) HDMI Out × 1 USB 3.0 Type A × 2 Micro USB × 1 RS-232 × 1 RJ45 In × 1 RJ45 Out × 1 Audio In × 1 (3.5 mm port, used to play sound with VGA) Audio Out × 1 (3.5 mm port) SPDIF Out × 1 (Optical port) OPS slot × 1 Conectivitate Bluetooth: Bluetooth 5.2 Wi-Fi: WIFI 5, 2.4 GHz/5 GHz; Integrated WiFi 802.11 b/g/n/ac, supports PEAP/EAP-GTC authentication protocol within 802.lX Touchscreen Tehnologia Touch: Tehnologie tactila cu infrarosu Timp raspuns: ≤10 ms