Injector PoE+, 2 x RJ45 Gigabit, 30W - IP-COM PSE30G-AT
Brand: ip-com
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
IP-COM PSE30G-AT este un injector PoE (Power over Ethernet) Gigabit, proiectat pentru a furniza alimentare si date printr-un singur cablu Ethernet, facilitand extinderea retelei fara a necesita cabluri de alimentare suplimentare. Caracteristici principale Performanta ridicata: Este conform cu standardele IEEE 802.3af si IEEE 802.3at; Putere si Viteza: Ofera o putere de iesire de pana la 30W si suporta viteze de transfer Gigabit (10/100/1000Mbps) prin portul RJ45; Distanta extinsa: Permite transmisia de curent si date pe o distanta de pana la 100 de metri folosind cabluri standard CAT 5e sau CAT 6; Siguranta: Include protectie inteligenta la scurtcircuit; dispozitivul intrerupe alimentarea in cazul unui curent prea mare pentru a preveni arderea echipamentelor; Instalare usoara: Este un dispozitiv 'Plug and Play', neavand nevoie de configurare software. Producator: IP-COMInterfata: 2 x RJ45 GigabitAlimentare: 100 ~ 240V ACTemperatura de operare: 0C ~ +40CDimensiuni: 132.3 mm x 60 mm x 33 mmPutere PoE: 30WStandard PoE: IEEE 802.3af/at