Laptop Acer Aspire 14 AI OLED A14-53M-76N0 NX.JS1EX.003, Intel Core Ultra 7 256V, 14 inch, RAM 16GB, SSD 1TB, Intel Arc Graphics 140V, Fara sistem de operare, Pure Silver
Brand: acer
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la flanco.ro
Laptop Acer Aspire 14 AI OLED A14-53M-76N0 NX.JS1EX.003, Intel Core Ultra 7 256V, 14 inch, RAM 16GB, SSD 1TB, Intel Arc Graphics 140V, Fara sistem de operare, Pure Silver | Flanco.ro