Monitor curbat AOC 34" CU34G2XE/BK, 34inch, Panel VA, 3440x1440, 144Hz
Brand: aoc
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la flanco.ro
Monitor curbat AOC 34" CU34G2XE/BK, 34inch, Panel VA, 3440x1440, 144Hz | Flanco.ro