Salamandra GN 1/1, Hendi, 220-240V/2850W, 780x490x(H)310mm
Brand: hendi
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la micul-meserias.ro
Fabricat din otel inoxidabil.Posibilitatea de a plasa o tava GN 1/1 in camera (nu este inclusa).Reglarea inaltimii gratarului/tavii pe 4 niveluri diferite.Incalzitorul este plasat in partea de sus a camerei.Instalare usoara pe perete fara a necesita manere suplimentare pentru a economisi spatiu in bucatarie.Echipat cu un termostat, un cronometru de 30 de minute si o lumina de control.Reglare lina, fara trepte – asigura setarea precisa a parametrilor de incalzire. Interval de temperatura: 50-300°C.Clasa de impermeabilitate: IPX4 – protectie impotriva stropilor de apa.Accesorii incluse: – suport cu 2 manere izolate, – tava pentru firimituri.Interval de temperatura de la / pana la (°C) : 50-300 Voltaj : 230 V Putere de intrare : 2850 W