Set Plita cu inductie 3500W , cratita , tigaie, HENDI, Negru, 220-240V/3500W, 320x395x(H)95mm
Brand: hendi
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la micul-meserias.ro
Suprafata de gatit este realizata din sticla neagra mata. Carcasa fabricata din otel.Putere reglabila prin intermediul butonului. 31 niveluri de putere: de la 500W la 3500W. Incarcatura max: 20 kg. Aparat de gatit adecvat pentru vase cu baza si diametrul intr 120 si 260 mm. Protectie la supraincalzire. Inclus in set: tigaie cu diametrul - 28 cm, lungimea manerului 22 cm,cratita cu diametru 16 cm, capacitate 1,5 l, lungime maner 17 cm, ambele fabricate din otel inoxidabil, cu baza tip sandwich din 3 straturi: otel inoxidabil - aluminiu - otel inoxidabil. Cratitele pot fi spalate in masina de spalar vase, sunt potrivite pentru orice tip de sursa de caldura si pot fi utilizate in cuptoare la temperaturi de pana la 200 grade Celsius. Clasificare impermeabilitate: IPX3.