Statie incarcare masini electrice Ampevo AMP344T2D-IK10, 2x 22 kW, Type 2, trifazat, cablu 5m
Brand: ampevo
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la spy-shop.ro
AMP344T2D-IK10 este o statie de incarcare pentru masini electrice de la Ampevo echipata cu doua prize de 22 kW, capabila sa incarce doua vehicule simultan. Statia este proiectata sa utilizeze un curent de incarcare de 64 A si modul de incarcare Mod 3, ceea ce inseamna ca ofera un control avansat asupra incarcarii prin comunicarea intre statie si vehicul. Conectorul pentru vehicul este Type 2. Statia este echipata cu protectie diferentiala de 30 mA (AC) / 6 mA (DC), ceea ce o face sigura in utilizare. Lungimea cablului de incarcare este de 5 m, suficient pentru a ajunge la majoritatea masinilor electrice. Aceasta are un ecran tactil de 10 inch pentru a monitoriza progresul incarcarii si poate fi accesata prin intermediul unui card RFID sau poate fi monitorizata si controlata prin intermediul aplicatiei mobile Ampevo disponibila pentru Android sau iOS. Statia este construita din otel galvanizat de 1,5 mm, este proiectata pentru a fi utilizata atat in interior, cat si in exterior, iar gradul de protectie IP55 / IK10 o face rezistenta la intemperii si vandalisme. Este alimentata la 400 VAC ± 10% (trifazat), ceea ce o face potrivita pentru utilizarea in majoritatea retelelor electrice. Aplicatie compatibila Controlul nu a fost niciodata atat de usor! Cu ajutorul aplicatiei Ampevo poti vizualiza de oriunde si oricand imaginile live direct de pe telefonul mobil iOS sau Android (disponibil pe Google Play si App Store). Ampevo - Android Descarca aplicatia Ampevo pentru Android apasand butonul "Descarca de pe Google Play" sau scanand codul QR direct cu telefonul Ampevo - iOS Descarca aplicatia Ampevo pentru iOS apasand butonul "Descarca de pe App Store" sau scanand codul QR direct cu telefonul