Sursa alimentare, 1A, 12V - Hikvision ADS-12FG-12N
Brand: hikvision
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Sursa de alimentare 1A/12V Hikvision ADS-12FG-12N, conector ø5.5×2.1× 10mm