Brand: ip-com
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Switch-ul are urmatoarele caracteristici cheie: In conformitate cu standardele IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.1p, si IEEE802.1q; MAC Address Table 8K si invatare automata a adreselor MAC; 24 porturi PoE, putere de iesire per port de 30W, buget total de 370W; Management prin platforma web si aplicatia mobila; Capacitate cache de 4M; Suporta QVLAN, DHCP Snooping, anti-loop, temporizare PoE, watchdog si altele. Specificatii tehnice: Producator: TP-Link Omada Standarde: IEEE 802.3/u/ab/af/at/x/z, IEEE 802.1p/q Numar porturi PoE: 24 x RJ45 Gigabit Porturi Uplink: 2 x SFP Gigabit, 2 x RJ45 Gigabit Capacitate switch: 56 Gbps Packet Forwarding Rate: 41.7 Mpps MAC address table: 8K Putere PoE: total 370W, max. 30W/port Alimentare: 100-240V AC Consum: max. 410W Temperatura operare: 0C ~ +45C Dimensiuni: 440 mm x 240 mm x 44 mm, 1U Descarca specificatii tehnice Descarca manual de instalare Descarca certificat de conformitate