Switch 8 x RJ45 1G PoE, 1 x SFP 1G, 1 x RJ45 1G, 120W, Cloud Management - IP-COM G2210P-8-120W
Brand: ip-com
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Maximizeaza stabilitatea si eficienta retelei tale cu IP-COM G2210P-8-120W, un switch inteligent cu 10 porturi, gestionat direct din cloud. Acest echipament robust ofera 9 porturi Gigabit Ethernet si un slot SFP, asigurand un buget generos de putere PoE pentru dispozitivele esentiale, totul intr-o arhitectura menita sa reduca costurile de mentenanta. Caracteristici cheie Management Cloud si App - Configurare si monitorizare vizuala a topologiei retelei prin platforma Web sau aplicatia ProFi; Putere PoE Smart - 8 porturi PoE cu standard 802.3af/at, oferind 30W per port si un buget total de 110W; PoE Watchdog - Monitorizare automata 24/7 care detecteaza si reporneste camerele sau AP-urile blocate; Uplink prin Fibra - Include un slot SFP 1000 Base-X pentru conexiuni pe distante lungi; Protectie Avansata - Rezistenta la descarcari electrice de pana la 6KV, asigurand durabilitate in medii dificile; PoE Timing - Functie de programare a alimentarii porturilor pentru economisirea energiei in perioadele de inactivitate; Securitate si Control - Suporta QVLAN, DHCP Snooping, protectie anti-loop si storm broadcast control. Producator: IP-COM Numar porturi PoE: 8 x RJ45 Gigabit Alimentare: 100-240V AC Temperatura operare: 0ÂC ~ +40ÂC Dimensiuni: 177.5 mm x 104 mm x 26 mm Standarde: IEEE 802.3/u/ab/af/at/x/z IEEE 802.1p/q Capacitate switch: 20 Gbps Porturi Uplink: 1 x SFP Gigabit 1 x RJ45 Gigabit Packet Forwarding Rate: 14.9 Mpps MAC address table: 8K Putere PoE: total 110W max. 30W/port Specificatii tehnice