Transformator 230-220V la 110-115V 3000VA/2400W cu carcasa TED000248
Brand: rovision
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Brand TED Electric Ambalare Cutie carton Greutate 10.5 kg UM Buc. Conectori ieșire 3x Priză SUA + Regletă (pentru revers) Putere (W) 2400 W Putere (VA) 3000 VA Tensiune / Frecvență ieșire 110V-115V / 50 Hz Dimensiuni (L x W x H) 285 x 190 x 201 mm Tensiune / Frecvență intrare 220-230 V / 50 Hz