UPS 1500VA/1050W runtime extins LiFePO4 utilizeaza un acumulator (neinclus) TED Electric - TED006783
Brand: ted electric
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
UPS 1500VA/1050W runtime extins LiFePO4 utilizeaza un acumulator (neinclus) TED Electric - TED006783 Specificatii tehnice: Cod furnizor: TED006783 Brand: TED Electric Acumulator: 12V AUTO, 12V AGM, 12V LiFePO4 Curent incarcare: 5A, 10A, 15A Timp transfer: < 4 ms Putere: 1500VA / 1050W Tensiune intrare: 155V - 275V AC Tensiune iesire: 230V AC ±1-3% Frecventa intrare: 45-65Hz Frecventa iesire: 50-60Hz Unda: sinusoidala pura Protectie: alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune, suprasarcina, scurt-circuit Conector intrare: Schuko Conectori iesire: 2x Schuko Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm Greutate: 10 kg Temperatura de functionare: 0 - 40C Ambalare: cutie carton UM: buc.