Brand: ted electric
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
UPS 2000VA/1400W runtime extins LiFePO4 utilizeaza doi acumulatori (neinclusi) TED Electric - TED006790   Specificatii tehnice:  Cod furnizor: TED006790 Brand: TED Electric Acumulator: 24V AUTO, 24V AGM, 24V LiFePO4 Curent incarcare: 15A, 20A, 10A, 5A Timp transfer: < 4 ms Putere: 2000VA / 1400W Tensiune intrare: 155V - 270V AC Tensiune iesire: 230V AC ±1-3% Frecventa intrare: 45-65Hz Frecventa iesire: 50-60Hz Unda: sinusoidala pura Protectie: suprasarcina, alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune, scurt-circuit Conector intrare: Schuko Conectori iesire: 2x Schuko Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm Greutate: 10 kg Temperatura de functionare: 0 - 40C Ambalare: cutie carton UM: buc.