Brand: ted electric
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
UPS 2500VA/1800W runtime extins LiFePO4 utilizeaza doi acumulatori (neinclusi) TED Electric - TED006813 Specificatii tehnice  Cod furnizor: TED006813 Brand: TED Electric Acumulator: 24V AUTO, 24V AGM, 24V LiFePO4 Curent incarcare: 10A, 15A, 20A, 5A Timp transfer: < 4 ms Putere: 2500VA / 1800W Tensiune intrare: 155V - 270V AC Tensiune iesire: 230V AC ±1-3% Frecventa intrare: 45-65Hz Frecventa iesire: 50-60Hz Unda: sinusoidala pura Protectie: suprasarcina, scurt-circuit, alarma sonora, supraincalzire, supratensiune-subtensiune Conector intrare: Schuko Conectori iesire: 2x Schuko Dimensiuni (L x W x H): 182 x 312 x 203 mm Greutate: 12.3 kg Temperatura de functionare: 0 - 40C Ambalare: cutie carton UM: buc.