UPS 500VA/300W runtime extins LiFePO4 utilizeaza un acumulator (neinclus) TED Electric - TED006752
Brand: ted electric
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
UPS 500VA/300W runtime extins LiFePO4 utilizeaza un acumulator (neinclus) TED Electric - TED006752 Specificatii tehnice:  Cod furnizor: TED006752 Brand: TED Electric Acumulator: 12V AUTO, 12V AGM, 12V LiFePO4 Curent incarcare: 10A, 5A Timp transfer: < 4 ms Putere: 500VA / 300W Tensiune intrare: 155V - 275V AC Tensiune iesire: 230V AC ±1-3% Frecventa intrare: 45-65Hz Frecventa iesire: 50-60Hz ± 0.5Hz Unda: sinusoidala pura Protectie: scurt-circuit, supratensiune-subtensiune, alarma sonora, suprasarcina, supraincalzire Conector intrare: Schuko Conectori iesire: 2x Schuko Dimensiuni (L x W x H): 138 x 226 x 155 mm Greutate: 4 kg Temperatura de functionare: 0 - 40C Ambalare: cutie carton UM: buc.