UPS 650W/ 1200VA, 230V, AVR, 4 prize, Line Interactive - APC BX1200MI-GR
Brand: apc
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la rovision.ro
Specificatii tehnice UPS 650W/ 1200VA - APC BX1200MI-GR: Putere de iesire: 650 W Tensiune de intare: 230V Lungime cablu: 1.2m Numar prize: 4 Frecventa de iesire (sincronizare cu reteaua): 50/60 Hz +/- 1 Hz Sincronizare la retea Topologie: Linie interactiva Tip de forma de unda: Aproximare in trepte la o unda sinusoidala Timp de transfer: 6 ms tipic: 10 ms maxim Gradul de protectie: IP20 Module baterie incluse: 0 Sloturi baterie goale: 0 Timpul de incarcare tipic: 8 h Tensiunea bateriei: 12 V Capacitatea bateriei: 9, 0 Ah Puterea bateriei in VAH: 99 VAh runtime, 108 VAh capacitate Durata de viata a bateriei: 3 pana la 5 ani Baterie de inlocuire: APCRBC175 Durata de functionare extensibila: 0 Panoul de control: Afisaj de stare LED cu On Line: On Baterie Descarcati fisa tehnica Certificat conformitate