UPS cu 12 prize APC SMT2200RMI2UC, 2200 VA / 1980 W
Brand: apc
Vezi oferta
Ofertă disponibilă la spy-shop.ro
Acest UPS APC SMT2200RMI2UC ofera protectie la nivel de retea, de la nivelul de intrare la un nivel de rulare scalabil. Este ideala pentru servere, puncte de vanzare, routere, comutatoare, hub-uri si alte dispozitive de retea. Puterea nominala a unitatii este 1980W / 2200VA, cu tensiunea de intrare principala de 230V si tensiuni secundare de 220V, 240V. Conexiunea de intrare include BS1363A British, IEC 320 C20, Schuko CEE 7 / EU1-16P. Conexiunea de iesire include 8 IEC 320 C13, 3 IEC Jumpers si 1 IEC 320 C19. Unitatea are dimensiunea de 2U si vine cu un cablu de 2 m. Bateria este fabricata din placi de plumb si acid. Capacitatea maxima utilizata este de 100%. Timpul de rulare maxim pentru sarcina este de 5min 27s.